} ?>

Yazıklar olsun

Küresel cete yıllardır piyon olarak kullandığı ö’rgütün şimdi de tanıtımı yapmak pesindeler..40 Senedir Türkiye’nin ayağına ayak bağı olması için bu soysuzlara destek veriyorlar..İçimizdeki avrupa ve ab d sevdalıları ise bunları çığırtkanlık yapıyorlar..Bunlardan medet umuyorlar.
Böyle müttefikler olmaz olsun
Türkiye’nin NATO’da müttefiği olan ülkelerin t’eröre verdiği destek devam ediyor. Fransız ve Alman ortaklığındaki devlet kanalı ArteFr, t’erör ö’rgütü P’K’K/Y’P’G ve uzantılarının propagandasını yapan belgeselin tanıtımı için afişlerini Türk öğrencilerin okuduğu okulun önüne asmaktan bile çekinmedi. Sözde M’üttefik ABD ise t’eröristlere binlerce TIR s’ilah gönderirken t’eröristlerin övüldüğü bir dizi film bile çekmeyi planlıyor.

T’erör örgütü D’E’A’Ş’ın düzenlediği s’aldırılar geçtiğimiz yıllarda büyük şok yaşayan Fransa’nın Strasbourg kentinde Türkiye’de ve bölgede k’anlı te’rör eylemlerine imza atan Y’P’G P’KK’nın belgeselini yapıp parlatan Fransız ve Alman ortaklığındaki devlet kanalı ArteFr, tanıtım afişlerini Türk öğrencilerin okuduğu okulun önüne asmaktan bile çekinmedi.Kanal, “Hürriyet, Kadınlık, Direniş” diyerek teröristleri övmekten çekinmedi..

Dizi film rezaleti..ABD’de eski Başkanı Bill Clinton ve eşi eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton’ın ortağı olduğu HiddenLight Prodüksiyon şirketinin, Gayle Tzemach Lemon adlı yazarın terör örgütü DEAŞ’a karşı Suriye’nin kuzeyinde Y’P’G P’KK saflarında sözde “s’avaşan” kadınları anlatan K’obani’nin Kızları: İ’syan, C’esaret ve A’daletin Hikayesi kitabının TV program haklarını aldığı belirtilmişti.

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir