} ?>

Yine alay konusu oldu..

Her fırsatta mevcut idarecileri eleştiren akşener  bu defa yine rezil oldu.. Ülkemiz için yapılan bir iş konusunda destek verdiği görülmedi aksine hep eleştiri eleştiri, 20-30 sene öncesinde 28 şubat darbesini yapan paşalara karşı gıkını çıkarmıyordu şimdiler de ise hiç susmuyor..
Utanır mı? Taksim Camii açıldı Meral Akşener alay konusu olduTaksim’de temeli 4 yıl önce atılan ve 4 bin kişinin aynı anda ibadet edebileceği Taksim Camii, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı törenle ibadete açıldı.

Cuma namazını kılmak için Türkiye’nin dört bir yanından gelen gelen vatandaşlar Taksim Meydanı’nı hınca hınç doldurdu.

Bir hayalin gerçek olduğu Taksim Camii’nin inşaa edilip ibadete açılması akıllara İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yıllar önce Gezi Parkı kalkışması sırasında atmış olduğu bir tweeti getirdi..

“Taksim’e AVM yapacaklar” demişti..Meral Akşener 2013 yılında attığı tweetinde “Mücahitken Taksim’e cami yapmak istemişlerdi, müteahhit oldular Taksim’e AVM yapacaklar.” İfadelerini kullanmıştı.

Ağaç bahanesiyle meydanları savaş alanına çeviren vandallara cesaret verircesine ifadelerle kendince AK Parti’yi ve Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştiren Meral Akşener’in, Taksim’e cami yapılamayacağı iddiasıda bugün Taksim Camii’nin ibadete açılmasıyla çürütülmüş oldu.

Taksim’e cami değil AVM yapılacağını iddia eden Akşener’in bugün açılan Taksim Camii ile ilgili neler söyleyeceği merak ediliyor.

 

Yayım tarihi
Gündem olarak sınıflandırılmış

1 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir